انتقالی که تا ساعاتی دیگر رسمی می‌شود؛/ اختصاصی: گلر تیم ملی قرقیزستان در راه لیگ برتر

منبع :  ورزش ۳ دسته بندی : ورزش کد خبر : 594076 1 هفته قبل 131

به گزارش ورزش سه، فولاد هرمزگان، قهرمان لیگ دسته اول فوتسال ایران، کسب و کار مارکت بهاری خود را آغاز کرد و به زودی قرارداد بکا اکماتالیف سنگربان تیم ملی قرقیزستان را تضمین می‌کند تا با اولین چهره خارجی فصل برای نخستین تجربه‌اش در لیگ برتر آماده شود. فولاد در نقل و انتقالات ابتدا جذب یک دروازه‌بان را در رادار قرار داد و پس منتفی شدن یک گزینه ایرانی، به سراغ دروازه‌بان قرقیزستانی رفت که چندی پیش برابر تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ایستاد و با ساخت یک گل، عملکرد خوبی را در این رقابت به نمایش گذاشت.

2042393

سنگربان جدید و 29 ساله فولاد هرمزگان، فصل گذشته در لیگ کشورش برای تیم اوشمو به میدان رفت و حالا وارد دوران جدیدی از زندگی حرفه‌ای خود شده است. او درون دروازه‌هایی جای می‌گیرد که بهترین ضربات از با کیفیت‌ترین بازیکنان آسیا شلیک می‌شود.

بکا، روز گذشته آزمایش پزشکی را با موفقیت پشت‌سر گذاشت و اعتقاد بر این است که قراردادی یک ساله را با فولاد هرمزگان امضا خواهد کرد. انتظار می‌رود این خبر تا ساعاتی دیگر رسمی شود.

2042392

بهترین بازی این دروازه‌بان در جام ملت‌های آسیا 2024 مقابل ژاپن بوده است، به قدری که سامورایی‌ها مدافع عنوان قهرمانی را برای بازگشایی قفس توری اش میخکوب کرد و ستاره زمین لقب گرفت. بازی با پای اکماتالیف به قدری عالی است که به راحتی می‌توان با او به سیستم پاورپلی روی آورد و کمک بسزایی در حملات فولاد خواهد داشت. اگرچه نمی‌توان از سطح بالای لیگ برتر ایران غافل شد و به راحتی نقش او را تعریف کرد. باید دید گلر قرقیز چه عملکردی را از خود برجای می‌گذارد.

این انتقال در حالی رسمی می‌شود که هرمزگانی‌ها در لیگ دسته اول با حضور مجتبی بذرافشان، کمترین گل خورده و بیشترین کلین‌شیت را ثبت کرده بودند!

مشاهده این خبر در سایت مرجع