عزاداری زاکانی در بیت شهید رئیسی/منزل رئیس‌جمهور شهید موزه می‌شود؟+عکس

منبع :  دنیای اقتصاد دسته بندی : اقتصاد و بورس کد خبر : 596875 4 روز قبل 73

علیرضا زاکانی شهردار تهران به همراه اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با حضور در بیت شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی، ضمن شرکت در مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که در آن محمدامین توکلی‌زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مهرداد باقری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هم حضور داشتند، دکتر جمیله علم‌الهدی همسر شهید، از حمایت‌های شهردار تهران در دوران مسؤلیت رئیس‌جمهور فقید مرحوم آیت‌الله رئیسی، قدردانی و تشکر کرد.

63099214

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این دیدار با تأکید بر ضرورت تداوم گفتمان آیت‌الله شهید رئیسی و ادامه راه ایشان، شهردار تهران را از شخصیت‌هایی دانست که در زمان حیات رئیس‌جمهور فقید، همواره همراه و در تعامل با دولت عمل می‌کرد.

شهردار تهران در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره سیدالشهدای خدمت حضرت آیت‌الله رئیسی، پیشنهاد داد خانه‌موزه‌ای مانند آنچه برای شهید چمران یا شهید رجایی تشکیل شده برای آن شهید هم ساخته شود و در این خانه‌موزه آثار و دست‌نوشته‌های آن شهید در معرض علاقمندان قرار گیرد.

مشاهده این خبر در سایت مرجع