فوری| تصمیم نهایی پرسپولیس برای تمدید با اوسمار!

منبع :  خبر ورزشی دسته بندی : ورزش کد خبر : 594114 1 هفته قبل 121

در حالی که قرار بود روز سه‌شنبه تکلیف اوسمار روشن شود،  پیمان حدادی می‌گوید او دوباره از پرسپولیس تا پایان هفته زمان خواسته است.

حدادی گفت: هفته گذشته آقای درویش صحبتی تلفنی با آقای اوسمار داشتند و ما تا امروز به ایشان فرصت دادیم اما چون قرار بود با همسرش مشورت کند و یک سفری با همسرش برود، ما تا آخر هفته این فرصت را تمدید کردیم.

او درباره احتمال تمدید قرارداد توضیح داد: شخص ایشان خیلی تمایل دارند در پرسپولیس باشند و ما درباره تمدید و مبلغ قرارداد به توافق رسیدیم. ما حتی گفتیم منزل جدیدی برایشان در نظر بگیریم. از دید ما درمان ایشان در ایران میسر است اما همسر و دختر ایشان تصمیم خواهند گرفت.

وی افزود: ما تا جمعه منتظر خواهیم ماند و به هر دلیلی اگر امکان همکاری وجود نداشته باشد، ما از شنبه به سراغ مذاکره با سایر گزینه‌ها خواهیم رفت.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس با تکذیب شروط اوسمار عنوان کرد: این را هم نباید فراموش کنیم باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است و با احترام به تمام افراد و نام‌ها، هیچکس نمی‌تواند برای ما شرط بگذارد و ما برای دیگران شرط و شروط خواهیم گذاشت و بر اساس استراتژی پیش خواهیم رفت.

بیشتر بخوانید: واکنش علی پروین به گل مشکوک گولسیانی؛ مساوی بودند/ دم نکونام گرم ولی مقصر شما هستید!/ آمبولانس سوار شدن ما دلیل داشت/ اوسمار به این دلیل تمدید نمی‌کند

مشاهده این خبر در سایت مرجع