اعتراف صادقانه جورجینا در مورد ازدواج با رونالدو؛ دوستانم همیشه مسخره‌ام می‌کنند!

منبع :  خبر ورزشی دسته بندی : ورزش کد خبر : 487613 3 ماه قبل 99

جورجینا رودریگس و کریستیانو رونالدو از سال ۲۰۱۶ با یکدیگر زندگی می‌کنند اما با وجود علاقه و صمیمتی که میان آن‌ها دیده می‌شود هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده‌اند. در همین خصوص جورجینا یک بار به سوال پیشنهاد ازدواج کریستیانو رونالدو مواجه شد و پاسخی صادقانه به آن داد.

رودریگس در این خصوص گفت که این به او بستگی ندارد. او همچنین گفت که ای کاش روزی این اتفاق بیفتد.

این مدل آرژانتینی در برنامه نت‌فلیکس خود، به نام  «من جورجینا هستم»، فاش کرد که اغلب توسط دوستانش در مورد ازدواج با رونالدو مورد تمسخر قرار می‌گیرد. او اضافه کرد که جدیدترین آهنگ جنیفر لوپز با نام The Ring باعث افزایش طعنه‌های دوستانش به او شده است.

رودریگس در مصاحبه با «اسپورتس مانور» گفت: «این موضوع (ازدواج) به من بستگی ندارد. ای کاش... صادقانه بگویم، فکر نمی‌کنم شرایط ما به ناگهان تغییر کند زیرا واقعاً احساس می‌کنم من این شرایط را نیز دوست دارم. من مهمترین چیز را با کریستیانو دارم. بچه‌های فوق العاده و عشقی که دریافت می‌کنم. بقیه مسائل مهم نیست. دوستانم همیشه در مورد عروسی با من شوخی می‌کنند. از زمانی که جنیفر لوپز آن آهنگ را درباره «حلقه» منتشر کرد، «When’s the Wedding» (کی ازدواج می‌کنیم؟) خدای من، آنها همیشه برای مسخره کردن من این آهنگ را می‌خوانند.»

رونالدو نیز  یک بار از سوی پیرز مورگان مجری مشهور انگلیسی تحت فشار قرار گرفت که چه زمانی با رودریگس ازدواج خواهد کرد. برنده پنج بار توپ طلا پاسخ داد: «این اتفاق می‌تواند در یک سال، یا شش یا یک ماه آیند رخ دهد. من ۱۰۰۰ درصد مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد.»

در این خصوص بخوانید:

  • حمله چهره شناخته‌شده به جورجینا رودریگس/ تنها یک کار را خوب بلد است!
  • عکس| کلکسیون بی‌نظیر جواهرات جورجینا/ زیورآلات نامزد رونالدو چقدر ارزش دارد؟
  • عکس| جورجینا رودریگس در کنار یک بازیگر مشهور هالیوودی دیده شد
  • سکوت مادر رونالدو درباره رابطه پسرش با جورجینا شکست/ با هم بحث می‌کنند اما...
  • ماجرای اولین قرار عاشقانه رونالدو و جورجینا/ دروغ عجیبی که فروشنده سابق و مدل فعلی به کریستیانو گفت!
  • مقایسه سبک زندگی شگفت‌انگیز جورجینا رودریگس و آنتونلا روکوزو به روایت تصویر/ پول پارو کردن در کنار رونالدو و مسی؛ از نمایش نتفلیکس تا سفر با جت‌های خصوصی
مشاهده این خبر در سایت مرجع