مسخره کردن تیم محبوب ایرانی توسط جرارد پیکه/ شوخی می‌کنی؟ تراکتور اسم تیم است؟

منبع :  خبر ورزشی دسته بندی : ورزش کد خبر : 480843 4 ماه قبل 530

جرارد پیکه، ستاره سابق بارسلونا و چهره همیشه پرخبر فوتبال اسپانیا که پس از بازنشستگی، حضور در برنامه‌های یوتیوبی به یکی از فعالیت‌های ثابتش تبدیل شده، در جدیدترین حضورش در این استریم‌ها، این بار در جریان یک ماجرای جالب با محوریت پاکو خمس و تراکتور قرار گرفته است.

ماجرا از این قرار است که پیکه در این برنامه که با حضور ایبای یانوس، مشهورترین یوتیوبر اسپانیایی و برگزارکننده کینگزلیگ، برگزار می‌شود، ناگهان با سوال یکی از میهمانان در خصوص پاکو خمس، سرمربی فعلی تراکتور که در فوتبال اسپانیا به واسطه نتایج جالب توجه برابر رئال و بارسا مشهور است، مواجه می‎‌شود.

این میهمان از پیکه در مورد خمس سوال می‌کند و از او می‌پرسد که: آیا می‌دانی خمس در ایران مربی چه تیمی است؟ پیکه در جواب او می‌گوید: نه. بگو، چه تیمی؟

در اینجا پاسخ میهمان برنامه و نام بردن از تراکتور، خنده پیکه را به دنبال دارد چرا که فکر می‌کند میهمان برنامه با او شوخی می‌کند (به دلیل اسم خاص بودن تراکتور و معنای یکسان آن در زبان اسپانیایی). بعد از خنده‌های پیکه، میهمان برنامه به او می‌گوید: نه جدی می‌گویم. اسم یک تیم قدیمی و بزرگ فوتبال در آنجاست.

مسخره کردن تیم محبوب ایرانی توسط جرارد پیکه/ شوخی می‌کنی؟ تراکتور اسم تیم است؟

در ادامه پیکه به میهمانش می‌گوید که چون اسم تراکتور را آورده فکر کرده که با او شوخی می‌کند و بعد از آن‌هم به حالت طنز، ادای پاکو خمس را در می‌آورد. در انتها هم ایبای یانوس، یوتیوبر معروف می‌گوید: آقایان، پاکو خمس واقعا مربی تیمی به اسم تراکتور است!

این مطلب را هم بخوانید: هشدار یک فالگیر به پیکه در مورد کلارا چیا؛ چیزی تاریک و سیاه در زندگی او وجود دارد که روزی برملا خواهد شد!

مشاهده این خبر در سایت مرجع