کلوب| آقای ساپینتو دیگر برنگرد، اینجا کسی تو را نمی‌خواهد

منبع :  خبر ورزشی دسته بندی : ورزش کد خبر : 487695 3 ماه قبل 113

هر چند خبر این محرومیت و جریمه سنگین به گوشش خواهد رسید اما از طرفی باشگاه استقلال هم هنوز تمایل یا عدم تمایل خود را برای ادامه همکاری با سرمربی خارجی تازه محکوم شده‌اش اعلام نکرده است که بخواهد به جای سرمربی تیمش درخواست فرجام خواهی بکند.

به معنای واقعی با چنین محرومیت سنگینی که آن هم از ابتدای فصل آینده آغاز می‌شود و مدتش هم ۴ ماه است باید چنین متصور شد که حداقل ۱۰ هفته یا شاید یک نیم فصل باید قید حضور ساپینتو روی نیمکت و کنار زمین را برای تیم استقلال زد و با احتساب چنین محرومیتی آیا واقعا انتظار می‌رود که باشگاه مایل باشد با این سرمربی یک فصل دیگر تمدید کند؟ آیا با این محرومیت خود ساپینتو دل و دماغی برای حضور دوباره در ایران و تیم استقلال خواهد داشت؟

به نظر می‌رسد که آقایان مسئول با صدور این رای و این محکومیت با زبان واضح و صریح خود اینطور اعلام کرده اند که آقای ساپینتو دیگر برنگرد یا اینکه خودت می‌دانی می‌خواهی برگرد و قراردادت را با تیمت تمدید کن و ۴ ماه از روی سکوها تیمت را هدایت کن، اینجا کسی تو را نمی‌خواهد که بخواهد برای این محرومیت چاره ای بیندیشد و برایت راه نجاتی پیدا کند.

هر چند شاید تمام این تصورات ما درست برعکس در آید و داستان طور دیگری رقم بخورد و ساپینتو خودش دیگر تمایلی به بازگشت نداشته باشد و از همان جا نامه خداحافظی‌اش را منتشر کند و برای دریافت مطالبات معوقه فصل گذشته دست به کار شود!

محمود فخرالحاج| باشگاه خبرنگاران آزاد

مشاهده این خبر در سایت مرجع