ساخت بازی The Division 3 رسماً تایید شد

منبع :  مرجع سخت افزار دسته بندی : دانش و فناوری کد خبر : 541318 2 ماه قبل 101

شرکت «یوبیسافت» (Ubisoft) به طور رسمی اعلام کرد بازی The Division 3 در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. این بازی توسط استودیو «مسیو اینترتینمنت» (Massive Entertainment) ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری VGC، شرکت Ubisoft به طور رسمی ساخت بازی The Division 3 را تایید کرد. «جولیان گرایتی» (Julian Gerighty)، کارگردان خلاق بازی Star Wars: The Outlaws نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی مجموعه The Division انتخاب شده است. در بیانیه شرکت Ubisoft آمده است The Division 3 یکی از پروژه‌های «جولیان گرایتی» خواهد بود و به مانند دو نسخه قبلی، این بازی هم توسط استودیو Massive Entertainment ساخته می‌شود.

گفتنی است «گرایتی» به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی تمامی بازی‌های The Division نظارت می‌کند و استودیو Massive Entertainment فعالانه به دنبال تشکیل تیمی برای ساخت آن است. بنابر گفته شرکت فرانسوی Ubisoft، «گرایتی» تا اتمام فرایند ساخت بازی Star Wars: Outlaws به کار روی این پروژه ادامه خواهد داد:

جولیان کاملاً متعهد است تا Star Wars Outlaws را هم برای تیم ساخت و هم برای طرفداران، به پروژه‌ موفقیت‌آمیزی تبدیل کند. او تا زمان عرضه در پروژه باقی خواهد ماند تا اطمینان یابد که بازی با دیدگاه خلاقانه مورد نظر تطابق داشته باشد و تجربه‌ای عالی را برای بازیکنان فراهم کند.

از ساخت بازی The Division 3 تا خلق یک جنگ ستارگان جدید؛ برنامه شلوغ استودیو Massive Entertainment

علاوه‌براین، هسته اصلی وظیفه «گرایتی» شامل نظارت بر توسعه، عملیات و دیدگاه خلاقانه همراه با تیم‌های توسعه‌دهنده در سراسر جهان می‌شود که در حال حاضر روی ساخت عناوین The Division: Resurgence، The Division: Heartland و The Division 3 تمرکز دارند. در مجموعه بازی‌های دیویژن، عنوان The Division Heartland یک اثر رایگان خواهد بود و The DIvision Resurgence تنها برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

ساخت بازی The Division 3

استودیو Massive Entertainment دو پروژه دیگر را نیز در دست توسعه دارد؛ یکی بازی «آواتار: مرزهای پاندورا» (Avatar: Frontiers of Pandora) است که در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر) امسال منتشر می‌شود و دیگری عنوان جهان‌آزاد Star Wars: The Outlaws در تاریخی نامعلوم در سال 2024 به بازار می‌آید.

  • اد بون از عدم حضور جان ویک در بازی Mortal Kombat 1 می‌گوید
  • کمک استودیو Criterion به توسعه نسخه بعدی بازی Battlefield
مشاهده این خبر در سایت مرجع