عکس| آرزوی قلبی پسر مسی در آخرین بازی پدر در فرانسه!

منبع :  خبر ورزشی دسته بندی : ورزش کد خبر : 489075 3 ماه قبل 165

روز شنبه، پاری‌سن‌ژرمن به طور رسمی فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ ۱ را به عنوان قهرمان فرانسه به پایان رساند.

بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن قبل از بازی به همراه فرزندان یا اعضای خانواده خود وارد زمین شدند. لیونل مسی را سه پسرش تیاگو، متئو و چیرو همراهی می‌کردند. آنها می‌خواستند در آخرین بازی با تیم فرانسوی در کنار پدر باشند. مذاکرات تمدید قرارداد بین ستاره آرژانتینی و باشگاه معتبر فرانسوی به شکست انجامید و هر دو روز شنبه پایان روابط حرفه‌ای خود را اعلام کردند.

درست زمانی که همه بچه‌ها می‌خواستند زمین مسابقه را ترک کنند تا راه را برای شروع مسابقه باز کنند، پسران مسی با او خداحافظی کردند، اما تیاگو که شکار دوربین‌ها شده بود تا آخرین لحظه منتظر ماند تا به پدرش بگوید «موفق باشی».

مسی یک پیشنهاد رسمی از سوی اینترمیامی دریافت کرده است. طبق گزارش نشریه مارکا، این پیشنهاد شامل قراردادی سه ساله با مبلغی قابل توجه است، اما مبلغ هرچقدر هم که بالا باشد به پای پیشنهاد ۴۰۰ میلیون دلاری تیم الهلال عربستان سعودی نمی‌رسد. در کنار این دو پیشنهاد، باشگاه بارسلونا هم تمایلش به جذب اسطوره آرژانتینی را ابراز کرده است. اگرچه هیئت مدیره بارسلونا برای آوردن مسی باید نیازهای مالی خاصی را برآورده کند، اما آنها می‌توانند از ارتباط عاطفی عمیق مسی با این باشگاه بهره ببرند.

این مطالب را هم بخوانید:

  • گام بلند بکام برای استخدام مسی/ پیشنهاد رسمی آمریکایی‌ها رسید
  • خداحافظی صمیمانه نیمار با مسی؛ آنطور که فکر می‌کردیم نشد.../ در مرحله جدید زندگی‌ات موفق باشی؛ دوستت دارم!

عکس| آرزوی قلبی پسر مسی در آخرین بازی پدر در فرانسه!

مشاهده این خبر در سایت مرجع